جشنواره شب های مازندران در برج میلاد تهران

با هدف ایجاد نشاط اجتماعی:

جشنواره شب های مازندران در برج میلاد تهران برگزار می شود.

سید حسن موسوی چلک دبیر جشن شب های مازندران ضمن اعلام این خبر، اشاره کردند یکی از نیاز های جامعه امروز ما ایجاد بستری برای افزایش نشاط اجتماعی در جامعه است که در این راستا بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی  یکی از موثرترین راه ها محسوب می شود.بدون شک تقویت هویت فرهنگی با مشارکت مردم و سازمان های غیردولتی می تواند زمینه تقویت ارتباطات اجتماعی و تعلق اجتماعی را نیز فراهم کرده و انتقال بین نسلی را به بهترین شکل ممکن عملی کند.

موسوی چلک در ادامه بیان کردند که جشنواره شب های مازندران از تاریخ ۲۶  لغایت ۲۷  مرداد ۹۶ از ساعت ۱۸ لغایت ۲۳ در محل فضای باز برج میلاد تهران به همت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران توسط موسسه فرهنگی و هنری پارپیرار با همکاری برج میلاد تهران و دبیرخانه شهرداری کلان شهرهای تهران برگزار می شود.

دبیر جشنواره شب های مازندران در پایان به بخشی از برنامه های این شب ها از جمله: بازی های محلی و آیبنی، موسیقی محلی، نمایشگاه عکس توانمندی ها و ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی، پخش فیلم های کوتاه مستند، شاهنامه خوانی و شعرخوانی اشاره کردند و اعلام کردند که شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است. انتظار می رود مازندرانی های بویژه مازندرانی های مقیم تهران و سایر اقوام ایران زمین با پوشش محلی در این جشنواره شرکت کنند. فراموش نکنیم جامعه امروز نیازمند شادی گروهی است.

لینک خبر: خبرگزاری فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *